Strona główna » Blog » Czy Twoja strona jest gotowa na nowy algorytm Google? [Podcast]

Czy Twoja strona jest gotowa na nowy algorytm Google? [Podcast]

Pozyskujesz klientów z Internetu? W takim razie doskonale rozumiesz, jak ważna jest wysoka pozycja Twojej strony w naturalnych wynikach wyszukiwania Google.

Jednak Google ma pewną istotną wadę, a jest nią ciągłą zmienność algorytmu wyszukiwarki. Można powiedzieć, że pozycjonowanie to takie ciągłe gonienie króliczka. Już prawie jesteś w TOP3, a tu Google wprowadza zmianę i wyniki po raz kolejny się tasują.

Właśnie w najbliższym czasie, dosłownie w ciągu 2-3 najbliższych miesięcy czeka nas duża, planowana i od dawna zapowiadana aktualizacja algorytmu. Nikt dokładnie nie wie, jak bardzo wpłynie ona na wyniki, ale za to dobrze wiadomo, jak się przygotować do tej zmiany.

Nagrałem podcast, w którym właśnie o tym mówię. Dowiesz się z niego co sprawdzić, czym sprawdzić i co poprawić, aby Twoja strona zyskała na najnowszej zmianie algorytmu.

Zapraszam do słuchania:

Potrzebujesz pomocy przy swoich kampaniach?

Jeżeli czujesz, że Twoja kampania Google Ads lub Facebook Ads nie działa na maksymalnych obrotach, albo boisz się uruchomić taką kampanię, żeby nie przepalić budżetu, zapraszam na bezpłatną konsultację.

Dopytamy o Twoje cele i podpowiemy Ci, jak się zabrać za płatną reklamę. Dowiesz się też, ile musisz zainwestować i ile możesz zarobić dzięki inwestycji w reklamę.

Dodaj komentarz