Podcasty o marketingu

Dzielimy się wiedzą na temat szeroko pojętego marketingu internetowego od lat. Opowiadamy o pozycjonowaniu, płatnych kampaniach w różnych środowiskach reklamowych, jak również o budowaniu wizerunku marki. Większość dostępnych materiałów na naszej stronie internetowej jak również w mediach społecznościowych jest bezpłatna. Oznacza to, że możesz podnieść swoje kompetencje oraz być na bieżąco między innymi ze zmianami w kampaniach Facebook Ads oraz Google Ads, nie wydając na to ani złotówki.

Nową formą działalności w Internecie, którą możemy się pochwalić jest nasz podcast „Prosto o marketingu”. Znajdziesz tam konkretne odpowiedzi na pytania. które zadają sobie marketingowcy, jak również przedsiębiorcy w obecnych czasach. CEO PPCEfekt.pl – Mariusz Pryszczewski opowiada o tym jak pozyskać nowych klientów, sposobach na budowanie contentu oraz o elementach decydujących o sukcesie sklepów internetowych.

Zastanawiasz się, co daje marketing internetowy? Chcesz się dowiedzieć, czy sprawdzi się w Twoim biznesie e-commerce, ale nie wiesz jak zacząć? Pokierujemy Cię. Przesłuchaj nasze odcinki i przekonaj się o ich ogromnej wartości edukacyjnej.

Nasz podcast o marketingu i sprzedaży dostępny jest na wszystkich najważniejszych platformach streamingowych. To oznacza, że możesz go odsłuchiwać tam gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Sprawdź nasze dotychczasowe publikacje poniżej.

Jak zaplanować i zarządzać budżetem w kampanii Google Ads w e-commerce?
Jak budować content w sklepie internetowym aby zwiększyć sprzedaż?
Jak wielokrotnie wykorzystać tą samą treść w działaniach marketingowych?
5/5 - (Głosów:4)