Pozycjonowanie stron WWW – oferta

Pozycjonowanie stron WWW to nadal w wielu biznesach bardzo skuteczne działanie marketingowe. Wymaga co prawda znacznie więcej pracy, zarówno po stronie specjalistów w agencji marketingowej, jak i właściciela strony, ale dobrze zrobione zapewnia długotrwały efekt w postaci wartościowego ruchu na stronie WWW.

Co dostaniesz w tej ofercie?

  • Bezpieczną umowę na czas nieokreślony z 1-miesięcznym wypowiedzeniem
  • Analizę SEO swojej strony WWW i jej otoczenia
  • Modyfikację konstrukcji technicznej kodu strony
  • Modyfikację warstwy tekstowej strony pod kątem SEO
  • Wartościowe teksty na swoją stronę
  • Wartościowe artykuły i linki zewnętrzne
  • Bezpieczny i naturalny profil linków
  • Raporty ruchu i pozycji kluczowych fraz
  • Skuteczność potwierdzoną opiniami klientów

Audyt zawartości strony WWW i jej otoczenia;

Przed rozpoczęciem prac wykonamy audyt SEO Twoich stron. Ustalimy w nim, co należy poprawić w zakresie konstrukcji strony i jej zawartości, jak wygląda dotychczasowy profil linków i czy strona nie otrzymała ręcznych kar. Wynik audytu będzie dla nas i dla Ciebie wskazówką, co do dalszych prac. Dla klientów „z zewnątrz” koszt takiego audytu to minimum 1500 zł netto, jednak po podpisaniu umowy na pozycjonowanie audyt wykonamy dla Ciebie w cenie tej umowy.

Poproś o bezpłatną konsultację:

Czytaj więcej o audycie SEO

Indywidualne szkolenie.

Jeżeli zdecydujesz się na intensywną kampanię pozycjonowania, z budżetem minimum 5000 zł netto/mies. i umową na minimum 6 mies. przeprowadzimy dla Ciebie w ramach tej umowy  indywidualne, jednodniowe  szkolenie z zakresu SEO. Wartość takiego szkolenia to 2000 zł netto. Ważne jest dla nas, abyś rozumiał jak będziemy działać oraz jak będzie wyglądać nasza wspólna praca nad widocznością Twojej strony w Internecie.

Modyfikacja konstrukcji technicznej kodu strony;

Aby pozycjonowanie mogło być skuteczne, koniecznie należy zadbać o odpowiednią strukturę treści na stronie. Ważne są nagłówki, tytuły, linki, nazwy obrazków i setki innych drobnych elementów, które mówią robotom Google, na jakie zapytania odpowiada Twoja strona. Poza samą konstrukcją strony będziemy chcieli poprawić jej czas wczytywania, responsywność i parametry techniczne serwera. Tu może być potrzebny Twój udział.

Modyfikacja warstwy tekstowej strony uwzględniająca pozycjonowanie;

Treść na stronie to święty Graal pozycjonowania. To właśnie odpowiednie treści decydują, jak Google oceni Twoją stronę. Po pierwsze, treści muszą być spójne z zapytaniami użytkowników Google, na których Ci zależy. Po drugie muszą być kompletne i interesujące, aby Użytkownik nie odbił się po sekundzie do wyszukiwarki, tylko spędził trochę czasu, czytając Twoje teksty.

Wartościowe artykuły i linki zewnętrzne;

Równie ważne jak treść na Twojej stronie jest to, co uda się znaleźć na jej temat robotom Google poza stroną. Artykuły, wpisy na forach, blogach i katalogach nadal mają bardzo duże znaczenie. Zmienił się natomiast mocno sposób oceny tych linków przez Google. Zdecydowanie bardziej niż ilość, liczy się ich jakość, rozumiana jako umieszczenie linków na wartościowych stronach, w kontekście pasującym do zawartości Twoich stron. Ten element jest kluczowym składnikiem procesu pozycjonowania.

Bezpieczny i naturalny profil linków;

Pozycjonowanie to gra na podwórku Google i w dodatku jego piłką. Bardzo łatwo doprowadzić do sytuacji, kiedy przez nadmierny nacisk na efekty Google zamiast wysokich pozycji zafunduje Ci ręczną karę i całkowite zniknięcie z wyników wyszukiwania. Dlatego przykładamy Bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa naszych działań. Dodatkowo, gdyby jednak na skutek zmiany algorytmów, czy innych czynników, Twoja strona została ukarana filtrem, możesz liczyć na naszą pomoc i skuteczne zdjęcie wszystkich sankcji.

Raporty budowanego zaplecza, ruchu i pozycji kluczowych fraz;

Rozliczanie w popularnym kilka lat temu modelu „za pozycje”, praktycznie już nie funkcjonuje. Jeżeli ktoś oferuje jeszcze taki model, to albo bardzo ryzykuje przy niskich stawkach, albo dyktuje bardzo wysokie stawki. My rozliczamy się w modelu abonamentowym. Jako potwierdzenie wykonanych prac dostaniesz co miesiąc listę wszystkich zbudowanych linków, napisanych artykułów i przeprowadzonych zmian na stronie. Dostaniesz również raport przyrostu ruchu z systemu Google Analytics, który pokaże rzeczywistą efektywność naszej pracy. Dostaniesz też raport pozycji Twoich najważniejszych słów kluczowych, ale nie ma on wpływu na nasze rozliczenia.

Umowa SEO na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia

Podstawą dobrej współpracy jest zadowolenie klienta. Dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie działań SEO z umową na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli uznasz, że nie chcesz z nami dłużej współpracować, możesz w dowolnym momencie wypowiedzieć umowę. Rozstaniemy się z końcem najbliższego, pełnego okresu rozliczeniowego.

Bezpłatna wycena kampanii

Nasze wyniki

Poniżej możesz znaleźć kilka wykresów pokazujących wzrost widoczności stron klientów, którzy udzielili nam również referencji. Dane pochodzą z niezależnego systemu Semstorm, monitorującego widoczność poszczególnych witryn w internecie:

standar-mode.de

prettybling.pl

ekstrazabawki.pl

lotos-poligrafia.com

windsurfing.com.pl

fachowydekarz.pl

otozegarki.pl

Bezpłatna wycena kampanii

Opinie klientów

Przeprowadziliśmy już około 500 kampanii. Ostatnie miesiące to prawie milion złotych sprzedaży co miesiąc w obsługiwanych przez nasz sklepach. Poprosiliśmy kilku naszych klientów o nagranie opinii o naszej pracy i referencje.