Kampanie PPC na pozyskiwanie kontaktów.

Jeżeli Twoja firma pozyskuje z Internetu kontakty do potencjalnych klientów, zapytania telefoniczne, lub zgłoszenia z formularzy na stronie WWW, to poniższa oferta jest dla Ciebie. Jeżeli natomiast prowadzisz sklep internetowy, przejdź tu.

Nasz pomysł na Twój sukces.

  • Wypełnij formularz zapytania o bezpłatną konsultację na tej stronie, a potem:
  • Ustalimy, co jest tak naprawdę głęboką potrzebą Twoich klientów, czego pragną, czego się boją i jaką prawdziwą korzyść uzyskają po skorzystaniu z Twojej oferty. Na tym oprzemy przekaz reklamowy.
  • Ustalimy, w czym jesteś lepszy od swojej konkurencji, w zakresie swoich produktów, przewag konkurencyjnych i komunikacji. Powiemy Ci też, jak to zakomunikować na Twojej stronie firmowej, albo dedykowanej stronie Landing Page, aby klient, który wejdzie na Twoją stronę z reklam, nie miał wątpliwości, że powinien kupić właśnie u Ciebie.
  • Stworzymy dla Ciebie propozycję indywidualnej strategii, zaprojektujemy lejek marketingowy, który optymalnie wykorzysta Twój budżet reklamowy.
  • Oszacujemy dla Ciebie potrzebny budżet, możliwe do uzyskania wyniki i czas potrzebny do ich wypracowania.
  • Stworzymy całe potrzebne środowisko reklamowe, a jeśli potrzebne będą większe modyfikacje Twojej strony, zaproponujemy naszą pomoc
  • Ustawimy odpowiednie kampanie, zbudujemy przekaz reklamowy i wdrożymy skuteczne narzędzia mierzące realizację celu.
  • W sposób ciągły będziemy optymalizować Twoje kampanie, dążąc do uzyskania największego zwrotu z nakładów na reklamę.
  • Zaraportujemy wyniki.

Poproś o bezpłatną konsultację:

Jakich wyników możesz się spodziewać?

Na same kampanie reklamowe, dzięki którym pozyskujemy klientów dla naszej firmy wydaliśmy już sporo ponad 100 tys. zł. Nasza strategia opiera się na typowym lejku marketingowym, gdzie docieramy z ofertą do klientów za pomocą webinarów. Każdy webinar to kilkaset osób, które uważnie słuchają przez ponad godzinę, co mamy im do powiedzenia. Jakie są koszty pozyskania widza na taki webinar? Zobacz poniższe zestawienie kosztów za zapis na platformie Meta (Facebook):

Twój pakiet korzyści:

Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia

Podstawą dobrej współpracy jest zadowolenie klienta. Dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie kampanii Google Ads z umową na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli uznasz, że nie chcesz z nami dłużej współpracować, możesz w dowolnym momencie wypowiedzieć umowę. Rozstaniemy się z końcem najbliższego, pełnego okresu rozliczeniowego.

Badanie użyteczności witryny i współczynnika konwersji

Wielu reklamodawców nie ma o tym pojęcia, ale nasze analizy wskazują, że około 20% stron dla których prowadzone są kampanie ma większe lub mniejsze błędy techniczne lub związane z nawigacją, które utrudniają, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwiają dokonanie klientowi zakupu. Oczywiście bardzo wpływa to na skuteczność i koszty wszelkich działań reklamowych. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na to, że  niezależny specjalista przetestuje Twoją stronę pod tym kątem. Jeżeli znajdziemy jakiekolwiek błędy lub utrudnienia wpływające na konwersję, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, aby Twój budżet już od pierwszej złotówki był wydawany możliwie racjonalnie.

Dedykowany specjalista

Podejmując współpracę z naszą agencją nie będziesz jednym z tysiąca anonimowych klientów, rozpoznawalnych tylko po numerze konta. Dostaniesz kontakt telefoniczny do swojego certyfikowanego specjalisty, który poprowadzi Twoje kampanie i będzie chciał wczuć się w Twój biznes. Jeżeli uznasz, że Twoje wskazówki mogą być pomocne przy prowadzeniu kampanii, wystarczy że zadzwonisz.

Do 1200 zł budżetu na nowym koncie

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Google Ads i nie masz jeszcze konta, albo Twoje konto jest nie starsze niż 2 tygodnie, otrzymasz od nas kupon zasilający konto reklamowe o wartości do 1200 zł. Kupon aktywuje się w drugim miesiącu kampanii.

Opinie klientów

Przeprowadziliśmy już około 500 kampanii. Ostatnie miesiące to prawie milion złotych sprzedaży co miesiąc w obsługiwanych przez nas kampaniach. Poprosiliśmy kilku naszych klientów o nagranie opinii o naszej pracy i referencje: