Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, a Twoim głównym celem jest zwiększenie sprzedaży, to poniższa oferta jest dla Ciebie. Jeżeli natomiast za pomocą swojej strony WWW pozyskujesz zapytania telefoniczne, z formularzy lub mailowe, przejdź tu.

Co zyskasz, inwestując swój budżet z nami?

  • Cały czas masz dostęp do konta, więc możesz podglądać co robimy, uczyć się i na bieżąco kontrolować postęp kampanii.
  • Jeżeli uznasz, że już nie potrzebujesz naszej pomocy, w dowolnym momencie możesz zakończyć umowę.
  • Sprawdzimy i powiemy Ci, co warto zmienić na stronie, aby podnieść konwersję.
  • Podłączymy do Twojej strony Analitykę żebyś widział, ile zarabia każda wydana złotówka.
  • Oszczędzisz nawet  20-30%  budżetu, dzięki automatyzacji wykluczeń z technologią PPCpilot.

Nie wiesz, czy Google Ads jest dla Ciebie?
Poproś o bezpłatną konsultację.

Wpisz kod z obrazka:

Jakich wyników możesz się spodziewać?

Na skuteczność kampanii wpływa bardzo wiele czynników. Jednak zakładając, że Twoja strona i oferta nie odbiega szczególnie o standardów rynkowych, można oszacować spodziewaną skuteczność kampanii na podstawie branży w której działasz i średniej wartości koszyka. Poniżej znajdziesz kilka przykładów:

Ty decydujesz, jak długo będziemy odpowiedzialni za inwestowanie Twojego budżetu

Powierzając nam zarządzanie swoim budżetem reklamowym, oczekujesz zapewne konkretnego zwrotu z nakładów na reklamę. To całkowicie jasne. Dlatego nie zamierzamy zatrzymywać Cię na siłę umową na długi okres współpracy. Jeżeli uznasz, że nie spełniamy Twoich oczekiwań, albo wprost przeciwnie, jest już tak dobrze, że nie potrzebujesz naszej pomocy, możesz zrezygnować ze współpracy w każdym momencie, zachowując jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Zawsze widzisz, co robimy.

Nie zamierzamy nic ukrywać przed klientami i nie zasłaniamy się „know how”. Masz pełny dostęp do swojego konta, widzisz ile i na co wydajemy i jaka jest rzeczywista skuteczność reklam. Dzięki temu możesz na bieżąco ocenić naszą pracę. Co bardzo ważne, na zakończenie współpracy wszystkie wypracowane wyniki zostają dla Ciebie. Masz listy remarketingowe, informacje o konwersjach i skuteczności, wykluczenia, dostosowania stawek. Wszystko. Jeżeli nie będziesz zadowolony z obsługi, konto z całym „dorobkiem” zostaje u Ciebie.

Badanie użyteczności witryny i współczynnika konwersji

Wielu reklamodawców nie ma o tym pojęcia, ale nasze analizy wskazują, że około 20% stron dla których prowadzone są kampanie ma większe lub mniejsze błędy techniczne lub związane z nawigacją, które utrudniają, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwiają dokonanie klientowi zakupu. Oczywiście bardzo wpływa to na skuteczność i koszty wszelkich działań reklamowych. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na to, że  niezależny specjalista przetestuje Twoją stronę pod tym kątem. Jeżeli znajdziemy jakiekolwiek błędy lub utrudnienia wpływające na konwersję, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, aby Twój budżet już od pierwszej złotówki był wydawany możliwie racjonalnie.

Technologia PPCpilot do zarządzania wykluczeniami

W Twojej kampanii wykorzystamy nasz autorski mechanizm PPCpilot, który analizuje skuteczność wyszukiwanych haseł w oparciu o dane konwersji z systemów Google Ads i Analytics. Następnie system automatycznie blokuje wyświetlanie reklam na najmniej skuteczne, a zarazem najbardziej kosztowne zapytania. W ten sposób jest w stanie ograniczyć wydatki reklamowe nawet o 50-60%, bez wpływu na skuteczność kampanii. Dzięki temu koszty pozyskania klientów w Twoich kampaniach będą dużo niższe. Jeżeli natomiast pozostawisz budżet bez zmian, wzrośnie ilość konwersji.

Realne efekty.

Przy wysokich budżetach, na poziomie powyżej 20 tys zł system jest w stanie wygenerować realne oszczędności budżetowe. Poniże zrzut ekranu z raportu, który wygenerował system. Widać wyraźnie, że skumulowana oszczędność budżetowa wyniosła w tym wypadku prawie 15 tys zł.:

Dedykowany specjalista

Podejmując współpracę z naszą agencją nie będziesz jednym z tysiąca anonimowych klientów, rozpoznawalnych tylko po numerze konta. Dostaniesz kontakt telefoniczny do swojego certyfikowanego specjalisty, który poprowadzi Twoje kampanie i będzie chciał wczuć się w Twój biznes. Jeżeli uznasz, że Twoje wskazówki mogą być pomocne przy prowadzeniu kampanii, wystarczy że zadzwonisz.

Do 375 zł budżetu na nowym koncie

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Google Ads i nie masz jeszcze konta, albo Twoje konto jest nie starsze niż 2 tygodnie, otrzymasz od nas kupon zasilający konto reklamowe o wartości do 375 zł. Kupon aktywuje się w drugim miesiącu kampanii.

Nie wiesz, czy kampania Google Ads będzie skutecznym rozwiązaniem dla Twojego biznesu?

Opinie klientów


Przeprowadziliśmy już około 500 kampanii. Ostatnie miesiące to prawie milion złotych sprzedaży co miesiąc w obsługiwanych przez nasz sklepach. Poprosiliśmy kilku naszych klientów o nagranie opinii o naszej pracy i referencje. Zobacz referencje poniżej:

„Pieniądze wydane na reklamy Adwords to jedna z najlepszych inwestycji reklamowych w moim życiu.”

„Reklama w Adwords przynosi nam kilkadziesiąt zamówień dziennie!

Co miesiąc zwiększamy inwestycje w ten kanał reklamowy.

Dzięki szczegółowym raportom wiemy dokładnie, które reklamy są skuteczne i które przynoszą nam najlepsze efekty.

Od trzech lat współpracujemy z Mariuszem i jego zespołem.
Polecam go z całą odpowiedzialnością”

Jarosław Grebluk

Prezes ePlytki.pl

„Kiedy zaczęliśmy korzystać z reklam Adwords szybko okazało się, że sklep internetowy to prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy.”

„Okazało się, że naprawdę można sprzedać dużo nawet tak trudnego towaru jak mój, czyli odzież wizytowa dla chłopców.
Dlatego szybko zwiększyliśmy budżety zaangażowane w ten kanał reklamowy.

Mimo, że nasz produkt jest bardzo sezonowy, to dzięki temu, że kampanie są prowadzone bardzo profesjonalnie – prowadzimy je z bardzo dobrym skutkiem cały rok.

Jeśli macie sklep internetowy i myślicie o reklamie Adwords, to możecie być pewni, że Mariusz Pryszczewski wie jak to się robi i mogę go polecić w ciemno. Ja pracuje z nim już 3 lata!”

Dariusz Zalewski

Współwłaściciel Standar.pl

SBM Unia

„Postanowiłem zaufać sprawdzonej strategii i powierzyłem prowadzenie zintegrowanej kampanii w Google i Facebook właśnie tej firmie.”

„Efekt? Po 6 miesiącach okazało się, że byłem zmuszony przerwać reklamę naszych inwestycji ponieważ sprzedały się wszystkie mieszkania. Kampania okazała się strzałem w dziesiątkę!

Witold Samulak

Prezes zarządu SBM Unia

„Powierzyliśmy firmie Centrum Internetowe obsługę kampanii Adwords dla wszystkich naszych inwestycji ponieważ działania tej agencji są bardzo skuteczne.
… W trakcie kilkuletniej współpracy firma trzyma bardzo wysoki poziom realizacji usług czym umacnia wypracowane zaufanie” 

Agnieszka Maliszewska

Wiceprezes Zarządu WIKANA S.A.

Nie wiesz, czy kampania Google Ads będzie skutecznym rozwiązaniem dla Twojego biznesu?

Pozostałe referencje

„Powierzyliśmy firmie Centrum Internetowe obsługę kampanii Adwords dla wszystkich naszych inwestycji ponieważ działania tej agencji są bardzo skuteczne.
… W trakcie kilkuletniej współpracy firma trzyma bardzo wysoki poziom realizacji usług czym umacnia wypracowane zaufanie”   www.wikana.pl

„…. nigdy nie odczuliśmy, żeby firma Centrum Internetowe dążyła za wszelką cenę do podniesienia budżetu kampanii, pomimo,że był on podstawą do naliczenia opłaty za prowadzenie kampanii … działania specjalistów były zawsze skupione na efektywnym wydatkowaniu budżetu i realizacji celu”   www.marken.com.pl

„Pan Mariusz Pryszczewski prowadzi dla nas kampanię AdWords nieprzerwanie od marca 2015 r.
W naszej ocenie kampania prowadzona jest bardzo profesjonalnie i realizuje założone cele
…uzyskaliśmy również wiele cennych wskazówek na temat optymalizacji naszych stron internetowych aby jeszcze efektywnej wykorzystać ruch z reklam.”   www.dginwest.com.pl

„Nasza współpraca z firmą Centrum Internetowe trwa nieprzerwanie od 2003 roku.
… zadaniem Centrum Internetowego było prowadzenie szerokich działań w zakresie promocji stron WWW w internecie w tym przede wszystkim działania w środowisku Adwords
…mogę z całym przekonaniem polecić tą firmę jako sprawdzonego partnera biznesowego we wszelkich działaniach marketingowych w internecie”   www.forbo.com.pl

„Centrum Internetowe w ramach umowy od 4 miesięcy prowadzi dla nas kampanię linków sponsorowanych. Efekty pracy firmy są zadowalające i spełniają nasze oczekiwania.
Firma wyróżnia się otwartym podejściem do klienta, pomysłowością oraz długoletnim doświadczeniem.”   www.taxsafe.pl

„Firma pana Mariusza Pryszczewskiego, działająca pod marką PPCefekt.pl prowadziła dla mojego serwisu Rockefeller.com.pl kampanie adwords od marca do maja 2017. To, co zwróciło moją uwagę, to zaangażowanie w działanie poza samą kampanią, które miały na celu podniesienie konwersji.”   www.rockefeller.com.pl

„Efekty kampanii dostarczane nam są w postaci przejrzystych, comiesięcznych raportów, dzięki którym możemy obiektywnie ocenić skuteczność kampanii.” www.marco-em.pl

„Doświadczenie oraz wiedza pracowników Centrum Internetowego okazała się pomocna zarówno w trakcie tworzenia kampanii AdWords, jak i jej optymalizacji oraz efektywnego wykorzystania budżetu reklamowego.”   www.modelmotor.pl

„Doświadczenie poparte fachową wiedzą sprawia, że możemy polecić firmę Centrum Internetowe innym sklepom internetowym, planującym rozpoczęcie działań w zakresie AdWords.” www.klimatop.pl

„Firma uruchomiła dla nas kampanię AdWords, dbając o odpowiednią jej strukturę oraz stałą optymalizację. W trakcie kampanii firma proponowała wdrażanie kolejnych, innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na zwiększenie efektywności kampanii.”   www.dasoft.com.pl

„Pracownicy firmy wykazali się dużą wiedzą oraz inicjatywą, proponując kolejne, korzystne rozwiązania do wykorzystania w naszej kampanii, systematycznie rozszerzając jej zakres w celu zwiększenia sprzedaży.” www.chantarelle.pl

„Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować Centrum Internetowe jako profesjonalistę w zakresie obsługi kampanii w Google AdWords. Nasza współpraca przebiegała bardzo merytorycznie i sprawnie. Centrum Internetowe wykonuje swoje usługi solidnie i kompetentnie. Cała kampania AdWords cechowała się bardzo wysoką jakością wykonania oraz dokładną analizą i raportowaniem działań.”   www.e-watches.pl

„Miły zespół zaangażowany w swoją pracę to to, co wyróżnia firmę na tle innych” www.djband.com.pl

„Nasza firma Nobile Motors Sp. z o.o. od początku istnienia oddziału w Lublinie współpracuje z firmą pana mariusza Pryszczewskiego, PPCefekt.pl w zakresie kampanii reklamowych AdWords(…) We współpracy z PPCefekt doceniamy łatwość komunikacji, dobre zrozumienie naszych potrzeb i sprawną realizację zleconych prac.”   www.nobilemotors.pl

„Rekomendujemy współpracę z firmą Centrum Internetowe w zakresie świadczenia usług prowadzenia kampanii AdWords i pozycjonowania stron WWW. W oparciu o naszą długą współpracę możemy stwierdzić, że Centrum Internetowe posiada doświadczenie, kompetencje oraz odpowiednie zaplecze do skutecznego świadczenia usług. ” www.supon.pl

Nie wiesz, czy kampania Google Ads będzie skutecznym rozwiązaniem dla Twojego biznesu?