Bezpłatne poradniki i szkolenia marketingowe.

Uwielbiasz zdobywać wiedzę i wykorzystywać ją z sukcesem w swojej pracy? Zapraszam Cię do naszej bezpłatnej skarbnicy wiedzy o marketingu internetowym. Znajdziesz tu poradniki w formie materiałów do pobrania i wiele szkoleń VOD do obejrzenia. Warunkiem uzyskania dostępu do wybranego materiału jest zawsze bezpłatna rejestracja na odpowiedniej stronie.

Link do materiału przesyłany jest na podany adres e-mail, więc sprawdź dokładnie swoją skrzynkę mailową, w tym foldery „Oferty” oraz „Spam”.

Poradniki PDF do pobrania

W tym poradniku znajdziesz szereg inspiracji, dzięki którym będziesz tworzyć skuteczne kampanie Google Ads i nauczysz się ich optymalizacji.

Chcesz generować olbrzymie zasięgi, korzystając z sieci reklamowej Google? W tym poradniku znajdziesz 10 inspirujących pomysłów na kierowanie takich reklam.

Uruchamiasz lub prowadzisz sklep internetowy? Tu znajdziesz zestawienie kluczowych dla skutecznej reklamy elementów, o których musisz pamiętać.

Jak wybrać odpowiednią strategię reklamową, w zależności od rodzaju działalności? Tu znajdziesz wskazówki i jedno bardzo konkretne Case Study.

Bezpłatne szkolenia VOD

Instagram jest tym medium, które zdobywa coraz więcej odbiorców, kosztem np Facebooka. Jak wykorzystać go do skutecznej reklamy. Dowiesz się z tego szkolenia VOD.

Pinterest jest w Polsce wschodzącą gwiazdą wśród platform społecznościowych. To oznacza mniejszą konkurencję wśród reklamodawców i niższe ceny reklam. Wykorzystaj to!

TikTok szturmem zdobywa użytkowników na całym świecie. Jest niezwykle popularny, szczególnie wśród odbiorców poniżej 35 lat. Poznaj możliwości reklamy na TikToku-u.

Facebook, z racji swojego zasięgu, dobrego targetowania i sprawdzonych narzędzi, jest znakomitym miejscem do pozyskiwania kontaktów. Naucz się, jak to robić.

Znasz pojęcie lejków sprzedażowych? To najlepsza metoda na masowe pozyskiwanie klientów na usługi, czy szkolenia. Poznaj całą strategię.