mariusz-koszula

Cześć.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, to bardzo często jest tak, że prosta kampania AdWords czy Facebook, którą ustawisz sobie samodzielnie lub z pomocą konsultantów Google,  to strata Twoich pieniędzy. Być może już się o tym przekonałeś.

Dzieje się tak, ponieważ błędnie uważasz, że sama w sobie, taka kampania będzie generować sprzedaż. Nic bardziej mylnego!
Bez kompletnej strategii, w której poszczególne kampanie AdWords i Facebook to tylko trybiki w maszynie generującej klientów, uzyskasz może 1 sprzedaż na 100 kliknięć reklamy. To zwyczajnie się nie opłaci!

To, co możesz w tym miejscu otrzymać ode mnie, to kompletna strategia wykorzystania połączonej mocy kanałów reklamowych AdWords i Facebook do skutecznej promocji Twojej oferty.

A teraz najważniejsze. Oferuję Ci indywidualną konsultację, w czasie której ustalimy wspólnie Twoje cele biznesowe i na ich podstawie przygotuję Ci taką kompletną strategię reklamową. Ta konsultacja będzie dla Ciebie całkowicie darmowa!

Po konsultacji otrzymasz ode mnie opracowaną strategię, gotową do natychmiastowego wdrożenia. Nic nie musisz za to płacić. Jeżeli zechcesz, pomogę Ci ją wdrożyć, ale to zależy już tylko od Ciebie!

Jakich rezultatów możesz się spodziewać? Poniżej masz wideo, w którym pokazuję case study z jednej z kampanii, które przeprowadziliśmy. Klient uzyskał 300% wzrost sprzedaży w 90 dni!

Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać i otrzymać taką skuteczną strategię, wypełnij formularz obok wideo. Odezwę się do Ciebie.

Powiedz mi coś o sobie

Adres Twojej strony
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Czy robiłeś/robiłaś kiedykolwiek reklamę w AdWords?
TAK
Nie
Max. budżet miesięczny na reklamę, którego nie chcesz przekraczać
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie obejmującym imię,nazwisko,telefon, elektroniczny adres e-mail, datę potwierdzenia rejestracji.
Wyrażam zgodę na zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych.

Warunki ogólne

 1. Operatorem sprzedaży w serwisie PPCefekt.pl jest firma Centrum Internetowe Mariusz Pryszczewski, z siedzibą w Lublinie przy ul. Melomanów 3/17, NIP: 7121906358.
 2. W ramach serwisu sprzedawane są produkty informacyjne w postaci ebooków, kursów internetowych, oraz usługi doradcze.
 3. Produkty i usługi sprzedawane w serwisie przeznaczone są dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.
 4. Płatności za usługi i produkty informacyjne mogą być dokonywane przelewem bankowym, kartą kredytową lub kartą debetową.
 5. Płatności internetowe i kartowe obsługuje spółka PayU S.A. z siedzibą: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań.
 6. Zakupione produkty informacyjne dostępne są w formie elektronicznej: pliki pdf lub filmy video. Zakres i forma zakupionych usług doradczych opisane są w odrębnych dokumentach publikowanych i udostępnianych przed zakupem.
 7. Linki do zakupionych materiałów przesyłane są na podany w zamówieniu adres e-mail od razu po dokonaniu płatności.
  Usługi doradcze podejmowane są bezzwłocznie po dokonaniu płatności.
 8. Produkty informacyjne objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy przez okres 30 dni od daty zakupu.
  Dla usług doradczych nie przewiduje się możliwości zwrotu pieniędzy po dokonaniu płatności i rozpoczęciu realizacji usługi.
 9. Reklamacje i zwroty należy zgłaszać drogą mailową na adres: ppcefekt@gmail.com
 10. Zwrot pieniędzy za produkty informacyjne następuje w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia prośby o zwrot za pośrednictwem tego samego kanału płatności, którym dokonano płatność za usługę.

Warunki szczegółowe sprzedaży usługi doradczej „Jednorazowa optymalizacja kampanii AdWords”

 1. Usługa doradcza „Jednorazowa optymalizacja kampanii AdWords” obejmuje prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych na wskazanym koncie AdWords przez okres jednego miesiąca.
 2. Okres jednego miesiąca liczony jest od następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności za usługę.
 3. Dodatkowe warunki dla konta AdWords i zakres usługi przedstawiony jest dokładniej na stronie umożliwiającej zakup on-line.
 4. Po dokonaniu płatności nie przewiduje się możliwości rezygnacji z usługi i zwrotu opłaty.
 5. Warunkiem rozpoczęcia realizacji usługi jest przydzielenie koniecznych dostępów:
  – podłączenie konta AdWords do Menedżerskiego Konta Google MCK prowadzonego przez Centrum Internetowe,
  – przydzielenie praw administracyjnych do konta Google Analytics połączonego z przedmiotowym kontem AdWords.
 6. Centrum Internetowe zobowiązuje się do rzetelnego i fachowego wykonywania usługi.
 7. Centrum Internetowe zobowiązuje się do zachowania tajemnicy handlowej.