Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację marketingową.

Prowadzisz płatną reklamę, ale jest ona nieopłacalna? Twoja strona nie pokazuje się w wynikach wyszukiwania Google? A może masz ruch na stronie, ale nie daje on oczekiwanych efektów w postaci zapytań, telefonów lub sprzedaży? Niezależnie od źródła problemów możemy pomóc Ci je odkryć i naprawić, dlatego proponuję Ci konsultację marketingową dotyczącą Twoich działań reklamowych i sprzedaży.

Jak wygląda konsultacja?

  1. Podajesz swoje dane w formularzu kontaktowym.
  2. Nasz specjalista analizuje Twoją stronę, aby już w pierwszej rozmowie przekazać Ci swoje spostrzeżenia.
  3. Nasz specjalista ds. strategii reklamowych dzwoni do Ciebie, zwykle w ciągu 48 h od zgłoszenia, aby porozmawiać o Twoich celach i naszej ocenie strony.
  4. Jeżeli prowadzisz już działania reklamowe, w czasie tej pierwszej rozmowy możecie się umówić na analizę Twoich kont reklamowych.
  5. Przeprowadzamy analizę Twoich dotychczasowych działań.
  6. W kolejnej rozmowie nasz specjalista wraca do Ciebie z konkretnymi wnioskami.
  7. Ustalacie plan ewentualnych działań zmierzających do zwiększenia skuteczności Twoich kampanii reklamowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PPCEFEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Melomanów 3/17, NIP: 7123427900. Podstawą prawną przetwarzania art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać (checkbox pod polem adresu e-mail). Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. W przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów, dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy przekazywać Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie Tarczy Prywatności UE-USA oraz standardowych klauzul umownych (Active Campaign). Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

4.5/5 - (Głosów:13)