Potrzebujesz kompletnego szkolenia z zakresu Google Ads, które wprowadzi Cię bez bólu w tematykę reklam w wyszukiwarce Google?

To znakomicie. Jesteś we właściwym miejscu. Właśnie przygotowałem komplet nagrań, w sumie ponad 14 godzin, w których krok po kroku omawiam i pokazuję ten temat.

Co znajdziesz w tym szkoleniu Google Ads?

  • Informacje o tym, jak przygotować swoją stronę na ruch z kampanii
  • Jak przygotować całe środowisko do uruchomienia kampanii
  • Jak mierzyć konwersje, czyli działania użytkownika, których oczekujesz od niego na Twojej stronie
  • Jak zbudować kampanię, aby była możliwie najbardziej skuteczna
  • Jak analizować jej wyniki
  • Jak na podstawie tych wyników przeprowadzić optymalizację takiej kampanii.

W nagraniach znajdziesz głównie informacje o kampaniach tekstowych na wyszukiwarkę oraz o kampaniach produktowych dla sklepów internetowych. Część szkolenia dotyczy również kampanii display, w tym remarketingu.

Szczegółowo zakres szkolenia omawiam w tym nagraniu. Zwróć uwagę na gratisy, które dodaję do szkolenia. Nagranie powstało jeszcze przed szkoleniem, ale w tym momencie cały materiał i wszystkie gratisy są dostępne od razu po zakupie:

Gwarancja satysfakcji.

Tak jak inne materiały na naszej platformie VOD, to szkolenie objęte jest 30-dniową, 100% gwarancją satysfakcji. Jeżeli uznasz, że to szkolenie nie jest dla Ciebie, w ciągu 30 dni od zakupu możesz po prostu poprosić mnie o zwrot zapłaconej kwoty. Oddam Ci pieniądze bez pytania o powód. Myślę, że to uczciwa propozycja.

Jak kupić to szkolenie Google Ads?

Po prostu kliknij  poniższy link. Przejdziesz do naszego serwisu VOD, gdzie możesz kupić szkolenie, dokonując płatności on-line. Cały materiał jest dostępny od razu po zakupie.

Przejdź do serwisu VOD.

Polub nas na Facebooku!

Zostaw komentarz

*