Nie czekaj na klientów i ich pieniądze. Sami nie przyjdą! Wystartuj z efektywną kampanią AdWords, którą dla Ciebie i za Ciebie poprowadzimy – jeśli zechcesz. Dlaczego tak mocno wierzymy w AdWords i polecamy je w każdym biznesie? Bo:

 • Dają natychmiastowy napływ nowych klientów.
 • Konkretne efekty widzisz już po jednym dniu od startu kampanii. 
 • Masz całkowitą kontrolę nad ruchem na strony.
 • Możesz promować tylko wybrane, najbardziej zyskowne produkty swojej ofercie.
 • Wszystkie działania są mierzalne i łatwo ocenić ich efektywność.
 • W pełni kontrolujesz koszty i wiesz, ile daje Ci każda wydana złotówka. 
 • Są bezpieczne finansowo i skalowalne.
 • Nawet 600 zł dodatkowego budżetu reklamowego dla nowych klientów!

Optymalizacja, to nasza specjalizacja.

Bo w sumie każdy może przeprowadzić kampanię AdWords, prawda?  My robimy krok dalej, bo obniżamy koszty i zwiększamy efektywność biznesową kampanii, nie tylko parametry techniczne samych reklam! To znaczy, że mniej płacisz za kampanię i masz z tego więcej klientów. Pasuje?

Przykład naszej optymalizacji kampanii Adwords dla eplytki.pl:

konwersja eplytki

 • Obniżyliśmy koszty kliknięć o 43% – w 3 miesiące.
 • 4-krotnie obniżyliśmy koszt pojedynczej konwersji.
 • Doprowadziliśmy do zwrotu z inwestycji na poziomie 2000% (każda złotówka, zainwestowana w AdWords daje 20 zł przychodu).
 • Podnieśliśmy współczynnik konwersji z ruchu PPC z 0,07 do 0,41%.

To nie pozycjonowanie, gdzie na efekty czekasz miesiącami i nigdy nie wiesz, czy uda się zdobyć więcej ruchu, bo wystarczy mała zmiana algorytmu Google i  czasem wszystko zaczynasz od nowa!

Czy to jest dla Ciebie?

Być może to wszystko wiesz, tylko do tej pory nie udało Ci się osiągnąć zadowalających efektów?

Z naszych obserwacji wynika, że samodzielne prowadzenie kampanii AdWords, przez osoby bez dużego doświadczenia, to około 40% przepalonego budżetu. Tyle pieniędzy marnuje się co miesiąc, bez profesjonalnej optymalizacji. Szkoda tych pieniędzy.

Jeżeli jesteś tu, bo masz już dość ponoszenia kosztów za nieskuteczne reklamy i chcesz skończyć z marnowaniem pieniędzy, to mamy dla Ciebie naprawdę dobrą wiadomość:

Możesz to mieć!

Efektywną kampanię AdWords, stały napływ nowych klientów i optymalizację stron w komplecie!.

To więcej, niż same reklamy AdWords i techniczna obsługa konta. My Ci pomożemy w zwiększaniu konwersji na stronach, bo co Ci po najlepszych reklamach, jeśli klienci i tak nie dzwonią, nie piszą, ani nie kupują?

Jak widzisz, nie jesteśmy zafiksowani na samych reklamach, zamiast tego pomagamy rozwijać biznes.

Ile to kosztuje?

Prawie NIC!

Serio!

Dobra reklama to nie koszt, a inwestycja i przynosi pieniądze, zamiast je zabierać.

Tak, tylko to musi być dobra reklama.

Ostateczna cena naszej pracy jest uzależniona od wielkości Twojego e-biznesu oraz od budżetu, który dasz nam do dyspozycji.

Przeważnie koszt naszej obsługi to 15 – 20% wartości budżetu, jednak mamy ceny minimalne, poniżej których nie możemy oferować swoich usług, zachowując jednocześnie jakość, z której i my i Ty będziemy zadowoleni.

Jeśli chcesz, możesz sprawdzić orientacyjny cennik AdWords, ale lepiej skontaktuj się z nami, wszystko omówimy i wtedy otrzymasz indywidualną wycenę.

 wycena2

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Każdy biznes jest inny, więc za każdym razem są też inne efekty. Niżej wypisaliśmy te najlepsze, które udało nam się osiągnąć:

 • 30% niższe stawki za kliknięcia w stosunku do szacunków planera słów kluczowych AdWords lub do stawek, które udało Ci się osiągnąć samodzielnie.
 • 2 razy wyższy średni CTR w kampanii.
 • 20 – 30% niższe współczynniki odrzuceń.
 • Zwrot z inwestycji na poziomie nawet 2000% (w e-commerce). To oznacza, że każda złotówka, którą inwestujesz w AdWords daje 20 zł przychodu. (Pamiętaj, że to najlepsze wyniki. Przeważnie udaje się osiągnąć wynik na poziomie 600 – 1000%).
 • Nawet 100% większą konwersję dla ruchu z AdWords. To oznacza, że jeżeli teraz kupuje od Ciebie 1 na 100 klientów, to będzie. kupować 2 na 100. Niby niewiele, ale to podwaja Twoje przychody!

A jak możemy zoptymalizować Twoją kampanię?

SPRAWDŹMY TO, OK?

Zadzwoń do nas lub podaj swój telefon – oddzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze i wszystko wyjaśnimy. Tel.: 81 444 62 16

Pospiesz się…

Jest kilka powodów, dla których warto jak najszybciej się z nami skontaktować.

Najpierw te oczywiste:

 • Reklamy AdWords codziennie kierują klientów do zakupów. Im częściej będą oni wchodzić na strony konkurencji, tym trudniej będzie Ci ich przejąć. Każdy dzień zwłoki to strata. Jeśli chcesz wiedzieć, do kogo idą klienci – wpisz w Google słowa kluczowe z Twojej branży i zobaczysz.
 • Teraz jest słabszy sezon i mniej firm się reklamuje, więc stawki za kliknięcie są niższe, niż zazwyczaj! Poza tym, początkowe testy słów lepiej sprawdzać na małym ruchu, by potem przebić wszystkie inne reklamy.
 • Reklama w AdWords to inwestycja – tu się robi pieniądze! A przecież po to prowadzisz biznes, dlatego wydaje się nam takie oczywiste.

Czyli – jeśli dziś AdWords nie pracuje dla Ciebie, to na pewno pracuje dla konkurencji. A jeśli robisz to na własną rękę, prawdopodobnie przepalasz około 40 – 50% budżetu.

A teraz coś specjalnego:

Mamy coś jeszcze dla tych, którzy zdecydują się zostać z nami na dłużej.

Jeżeli  podpiszesz z nami umowę na minimum 6 miesiące, to dodamy Ci GRATIS:

 • analizę i wskazówki optymalizacyjne do poprawy skuteczności strony w pozyskiwaniu klientów
 • analizę całej ścieżki koszyka pod kątem prawidłowej rejestracji konwersji (jeżeli masz sklep internetowy)
 • wdrożenie mechanizmów analitycznych do pomiaru jakości ruchu i konwersji lub szósty miesiąc obsługi gratis
 • kupon o wartości 600 zł na zasilenie konta (dla nowych kont, do wykorzystania w drugim miesiącu kampanii. Faktyczna kwota zasilenia z kuponu będzie równa wydatkom w pierwszym miesiącu, lecz nie większa niż 600 zł)

O nas

Na rynku e-marketingu działamy od 1999 roku. To dużo czasu i bardzo wiele zebranych doświadczeń, związanych z tworzeniem stron, pozycjonowaniem, analityką i kampaniami AdWords. Przeprowadziliśmy kampanie dla ponad 200 klientów, a wielu odradziliśmy ich prowadzenie, aby nie marnować ich pieniędzy i nerwów.

Nasza firma – Centrum Internetowe ma status certyfikowanego partnera Google. Posiadamy Certyfikowanych specjalistów AdWords oraz Analytics i uczestników kilkudziesięciu szkoleń branżowych u najlepszych specjalistów w Polsce. Chcemy wykorzystać zebraną wiedzę i doświadczenie, aby cieszyć się razem z Tobą Twoimi sukcesami w e-biznesie.

Co piszą klienci?

„…Przed rozpoczęciem współpracy z Centrum Internetowym prowadziliśmy kampanię na własną rękę. Wydawaliśmy na nią sporo pieniędzy, bo wyglądało na to, że coś się dzięki niej sprzedaje. Jednak Pan Mariusz Pryszczewski pokazał nam, jak dokładnie zmierzyć te rezultaty i szybko przekonał nas, że można to zrobić znacznie lepiej. Efekty? Trzy razy większa sprzedaż z AdWords i zwrot z inwestycji na poziomie 2000%! I to po uwzględnieniu opłat i prowizji!

Firmę Pana Mariusza polecam wszystkim, którzy chcą zacząć zarabiać dzięki AdWords.”

Jarosław Grebluk

Prezes www.eplytki.pl

Inne referencje

„Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować Centrum Internetowe jako profesjonalistę w zakresie obsługi kampanii w Google AdWords. Nasza współpraca przebiegała bardzo merytorycznie i sprawnie. Centrum Internetowe wykonuje swoje usługi solidnie i kompetentnie. Cała kampania AdWords cechowała się bardzo wysoką jakością wykonania oraz dokładną analizą i raportowaniem działań.”www.e-watches.pl

„Doświadczenie oraz wiedza pracowników Centrum Internetowego okazała się pomocna zarówno w trakcie tworzenia kampanii AdWords, jak i jej optymalizacji oraz efektywnego wykorzystania budżetu reklamowego.”www.modelmotor.pl

„Doświadczenie poparte fachową wiedzą sprawia, że możemy polecić firmę Centrum Internetowe innym sklepom internetowym, planującym rozpoczęcie działań w zakresie AdWords.”www.klimatop.pl

„Firma uruchomiła dla nas kampanię AdWords, dbając o odpowiednią jej strukturę oraz stałą optymalizację. W trakcie kampanii firma proponowała wdrażanie kolejnych, innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na zwiększenie efektywności kampanii.”www.dasoft.com.pl

„Pracownicy firmy wykazali się dużą wiedzą oraz inicjatywą, proponując kolejne, korzystne rozwiązania do wykorzystania w naszej kampanii, systematycznie rozszerzając jej zakres w celu zwiększenia sprzedaży.”www.chantarelle.pl

Zadzwoń do nas lub podaj swój telefon – oddzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze i wszystko wyjaśnimy.