Wybierz odpowiednią wersję poniżej:


Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie AdWords do promocji sklepów internetowych, kliknij „E-commerce”. Jeżeli w swoim biznesie pozyskujesz z Internetu kontakty do potencjalnych klientów (leady), kliknij „Pozyskiwanie leadów”. Cennik dostaniesz w ciągu kilku minut na podany adres e-mail:

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:

Administratorem Twoich danych będzie firma Centrum Internetowe Mariusz Pryszczewski, Lublin, ul. Melomanów 3/17. więcej >>

Wyrażam zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Chcesz przeprowadzić skuteczną kampanię AdWords?

W tym miejscu dowiesz się, ile będzie kosztować Cię obsługa kampanii linków sponsorowanych przez naszą agencję. Pamiętaj, że całkowity koszt kampanii to suma kilku składników:

Budżet na kliknięcia + obsługa kampanii + prace przygotowawcze.

Najważniejsze zasady współpracy:

 1. Przed rozpoczęciem współpracy przeanalizuję Twoją stronę. Uzyskasz ode mnie informację o elementach, które mogą osłabić lub wręcz zniweczyć efekty kampanii AdWords. Powiem Ci o nich, abyś mógł / mogła je poprawić i od razu uzyskać lepsze efekty z kampanii.
 2. Zanim wydasz pierwszą złotówkę, porozmawiamy o Twoich celach. Chcę mieć pewność, że dobrze rozumiem Twoje oczekiwania. Tylko wtedy będę mógł poprowadzić skuteczną kampanię.
 3. Zaproponuję Ci umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie znam Twojego biznesu rozpoczynając współpracę i nie wiem, czy kampania AdWords się w nim sprawdzi. Dlatego nie chcę Ci narzucać wielomiesięcznego zobowiązania. Wiem, że nic tak nie irytuje jak wydawanie pieniędzy ze świadomością, że tylko się na tym traci. Jeżeli po pewnym czasie uznasz, że warto podjąć ze mną długotrwałą współpracę, to podpiszemy umowę terminową z dodatkowymi korzyściami dla Ciebie.
 4. Rozliczanie „za sukces”. Kiedy poznam Twój biznes, a Ty skuteczność AdWords, będziemy mogli przejść na prawdziwie partnerski model rozliczeń. Zamiast opłaty zależnej jedynie od budżetu zaproponuję Ci opłatę zależną od wypracowanych dla Ciebie zysków. To doskonały sposób na rozkręcenie dochodowej kampanii.
 5. Zawsze pracuję na kontach klientów. Jeżeli takiego nie masz, założę je dla Ciebie. Będziesz mieć do niego dostęp przez cały okres kampanii, a po zakończeniu współpracy będziesz jego administratorem. Jestem gorącym przeciwnikiem przywiązywania do siebie klientów poprzez ograniczenie im dostępu do konta, jego historii i wypracowanych rezultatów.

Wymierne korzyści:

Decydując się na podjęcie współpracy możesz liczyć na pakiet bardzo wymiernych korzyści o wartości ponad 1000 zł! Szczegóły otrzymasz razem z cennikiem.

Cennik AdWords do pobrania.
5 (100%) 1 vote

Polub nas na Facebooku!

Warunki ogólne

 1. Operatorem sprzedaży w serwisie PPCefekt.pl jest firma Centrum Internetowe Mariusz Pryszczewski, z siedzibą w Lublinie przy ul. Melomanów 3/17, NIP: 7121906358.
 2. W ramach serwisu sprzedawane są produkty informacyjne w postaci ebooków, kursów internetowych, oraz usługi doradcze.
 3. Produkty i usługi sprzedawane w serwisie przeznaczone są dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.
 4. Płatności za usługi i produkty informacyjne mogą być dokonywane przelewem bankowym, kartą kredytową lub kartą debetową.
 5. Płatności internetowe i kartowe obsługuje spółka PayU S.A. z siedzibą: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań.
 6. Zakupione produkty informacyjne dostępne są w formie elektronicznej: pliki pdf lub filmy video. Zakres i forma zakupionych usług doradczych opisane są w odrębnych dokumentach publikowanych i udostępnianych przed zakupem.
 7. Linki do zakupionych materiałów przesyłane są na podany w zamówieniu adres e-mail od razu po dokonaniu płatności.
  Usługi doradcze podejmowane są bezzwłocznie po dokonaniu płatności.
 8. Produkty informacyjne objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy przez okres 30 dni od daty zakupu.
  Dla usług doradczych nie przewiduje się możliwości zwrotu pieniędzy po dokonaniu płatności i rozpoczęciu realizacji usługi.
 9. Reklamacje i zwroty należy zgłaszać drogą mailową na adres: ppcefekt@gmail.com
 10. Zwrot pieniędzy za produkty informacyjne następuje w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia prośby o zwrot za pośrednictwem tego samego kanału płatności, którym dokonano płatność za usługę.

Warunki szczegółowe sprzedaży usługi doradczej „Jednorazowa optymalizacja kampanii AdWords”

 1. Usługa doradcza „Jednorazowa optymalizacja kampanii AdWords” obejmuje prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych na wskazanym koncie AdWords przez okres jednego miesiąca.
 2. Okres jednego miesiąca liczony jest od następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności za usługę.
 3. Dodatkowe warunki dla konta AdWords i zakres usługi przedstawiony jest dokładniej na stronie umożliwiającej zakup on-line.
 4. Po dokonaniu płatności nie przewiduje się możliwości rezygnacji z usługi i zwrotu opłaty.
 5. Warunkiem rozpoczęcia realizacji usługi jest przydzielenie koniecznych dostępów:
  – podłączenie konta AdWords do Menedżerskiego Konta Google MCK prowadzonego przez Centrum Internetowe,
  – przydzielenie praw administracyjnych do konta Google Analytics połączonego z przedmiotowym kontem AdWords.
 6. Centrum Internetowe zobowiązuje się do rzetelnego i fachowego wykonywania usługi.
 7. Centrum Internetowe zobowiązuje się do zachowania tajemnicy handlowej.