Wybierz odpowiednią wersję poniżej:


Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie AdWords do promocji sklepów internetowych, kliknij „E-commerce”. Jeżeli w swoim biznesie pozyskujesz z Internetu kontakty do potencjalnych klientów (leady), kliknij „Pozyskiwanie leadów”. Cennik dostaniesz w ciągu kilku minut na podany adres e-mail:

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:

Administratorem Twoich danych będzie firma Centrum Internetowe Mariusz Pryszczewski, Lublin, ul. Melomanów 3/17. więcej >>

Wyrażam zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Chcesz przeprowadzić skuteczną kampanię AdWords?

W tym miejscu dowiesz się, ile będzie kosztować Cię obsługa kampanii linków sponsorowanych przez naszą agencję. Pamiętaj, że całkowity koszt kampanii to suma kilku składników:

Budżet na kliknięcia + obsługa kampanii + prace przygotowawcze.

Najważniejsze zasady współpracy:

  1. Przed rozpoczęciem współpracy przeanalizuję Twoją stronę. Uzyskasz ode mnie informację o elementach, które mogą osłabić lub wręcz zniweczyć efekty kampanii AdWords. Powiem Ci o nich, abyś mógł / mogła je poprawić i od razu uzyskać lepsze efekty z kampanii.
  2. Zanim wydasz pierwszą złotówkę, porozmawiamy o Twoich celach. Chcę mieć pewność, że dobrze rozumiem Twoje oczekiwania. Tylko wtedy będę mógł poprowadzić skuteczną kampanię.
  3. Zaproponuję Ci umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie znam Twojego biznesu rozpoczynając współpracę i nie wiem, czy kampania AdWords się w nim sprawdzi. Dlatego nie chcę Ci narzucać wielomiesięcznego zobowiązania. Wiem, że nic tak nie irytuje jak wydawanie pieniędzy ze świadomością, że tylko się na tym traci. Jeżeli po pewnym czasie uznasz, że warto podjąć ze mną długotrwałą współpracę, to podpiszemy umowę terminową z dodatkowymi korzyściami dla Ciebie.
  4. Rozliczanie „za sukces”. Kiedy poznam Twój biznes, a Ty skuteczność AdWords, będziemy mogli przejść na prawdziwie partnerski model rozliczeń. Zamiast opłaty zależnej jedynie od budżetu zaproponuję Ci opłatę zależną od wypracowanych dla Ciebie zysków. To doskonały sposób na rozkręcenie dochodowej kampanii.
  5. Zawsze pracuję na kontach klientów. Jeżeli takiego nie masz, założę je dla Ciebie. Będziesz mieć do niego dostęp przez cały okres kampanii, a po zakończeniu współpracy będziesz jego administratorem. Jestem gorącym przeciwnikiem przywiązywania do siebie klientów poprzez ograniczenie im dostępu do konta, jego historii i wypracowanych rezultatów.

Wymierne korzyści:

Decydując się na podjęcie współpracy możesz liczyć na pakiet bardzo wymiernych korzyści o wartości ponad 1000 zł! Szczegóły otrzymasz razem z cennikiem.

Polub nas na Facebooku!